13 Июл, 2018

У Сєвєродонецьку планують зробити громадський сад

Про це розповіла активістка ініціативної групи школярів «Нова поросль» Діана Кулибко. За її словами, громадський сад – це те місто, де кожен бажаючий може посадити щось та потім забрати плоди, які виростуть, собі. У громадському саду можна вирощувати зелень, декоративні дерева або ж фруктові – абрикоси, сливи тощо. Для чого він потрібен, розповідає Діана Кулибко.громадський сад

«Цель этого проекта делится на две части – на экологическую и на социальную. Экологическая – это увеличение комфортных для людей зеленых насаждений в городе, потому что они у нас очень быстро сокращаются и из-за эпидемий, у нас жуки нападают на некоторые виды деревьев или же просто высыхают от старости. А также социальная, у нас состоит в том, чтобы увеличить гражданскую сознательность у наших людей.», — розповіла Діана Кулибко.

Презентація цього проекту відбудеться у Еко-сквері 14-го липня, о 19.30. За адресою проспект Космонавтів, 25. Під час презентації активісти розкажуть  городянам про те, як буде виглядати громадський сад, де він буде знаходитися і чим може допомогти кожен житель міста.

 

image_print

Related Post

You may also like...