О нас

У 2015 році, зважаючи на події, що відбуваються но Донбасі, радіо «Пульс» відновило мовлення спочатку в інтернеті, а з червня 2015 року в Старобільську – 100 і 6 Мгц. Сьогодні встановлено передавачі в інших районах області, і радіо «Пульс» можна чути в Станиці Луганській на частоті 99,5 МГц. А також радіостанція запрацювала в Лисичанську, Рубіжному і Сєвєродонецьку на хвилі 105,9 МГц. Нас чують і в частині окупованого Луганська, Кіровську, Алчевську, Стаханові, Первомайську. «Ми прокидаємось під Гімн України, який чуємо на радіо «Пульс», — пишуть нам користувачі соцмереж, які живуть в окупованих містах. Ми віримо в те, що незабаром нас почують у відмінній якості на території всієї області, а окуповану частину буде звільнено.

Наше головне завдання сьогодні – доносити альтернативну російській пропаганді інформацію про те, що відбувається в Луганській області і державі Україна. Децентралізація, Євроінтеграція і що це може дати звичайним українцям, Зона вільної торгівлі з ЄС, можливість отримати освіту і українські посвідчення тим, хто вимушений проживати на тимчасово окупованих територіях, правова освіта і правовий захист жителів області – головні теми наших передач. Допомагають нам створювати об’ємну картину світу наші партнери: радіо «Свобода», «Громадське радіо».

Не забуваємо ми і про новини культури. Так, наприклад, в передачах «Арткафе» і «Пульс життя» можна познайомитися з творчими досягненнями і життєвими принципами музикантів, художників, акторів і режисерів. Здійснити віртуальну подорож можна з програмою «Навколо світу». Взяти участь у вікторині і виграти приз можна з передачею «Молодіжний формат».

Радіо – живий організм, він росте, розвивається, набуває досвіду, відгукується на всі запити суспільства, яке неодмінно має стати громадянським. Ми вдячні всім нашим слухачам за довіру і увагу. Зовсім скоро в нашому ефірі з’явиться більше прямоефірних програм, де можна буде не тільки поставити запитання гостю студії, а й самому висказати важливу думку і міркування з того чи іншого приводу. Особлива подяка тим, хто слухає нас на окупованій території, хто вірить в нашу Перемогу!

image_print