29 мая, 2019

У Сєвєродонецьку триває зміна реєстрації місця для голосування у парламентських виборах

image_pdfimage_print

Центральна виборча комісія почала приймати заяви від українців, які хочуть зміни місця голосування на дострокових парламентських виборах, що відбудуться 21 липня поточного року.

vybory-prezidenta-ukrainaУсі охочі змінити місце голосування можуть зробити це до 15 липня включно. Задля цього необхідно:

  • звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або місцем фактичного перебування в день виборів;
  • показати документ, який підтверджує громадянство України;
  • подати заяву про тимчасову зміну місця голосування та документи, які підтверджують необхідність такої зміни.

За словами начальниці відділу ведення державного реєстру виборців Сєвєродонецької міської ради Олени Ткачової, процедура розпочалась 24 травня.  Кожного дня 5 штатних працівників приймають виборців з 8 до 17 години. Аби змінити місце реєстрації на місце фактичного перебування виборця, обов’язково слід принести український паспорт, решта документів залежить від причини перереєстрації.

«Обов’язково тимчасова зміна виборчої адреси потребує документального підтвердження: паспорта громадянина України, тобто не закордонний паспорт,  і не довідка. Що стосується документів, там є дуже багато варіантів залежно від ситуації. В конкретних випадках це може бути довідка з місця роботи, наказ про відрядження.  Також підійде договір оренди житла, оформлений у податковій належним чином. Вимушено переміщені особи не надають  жодних документів окрім паспорта», — зазначає Олена Ткачова, начальниця відділу ведення державного реєстру виборців Сєвєродонецької міської ради.

Як  повідомляє ЦВК, за змішаною системою під час голосування виборець отримує два бюлетені для голосування в загальнодержавному багатомандатному та одномандатному виборчому окрузі. Тому, якщо людина перебуватиме за межами свого округу, вона зможе проголосувати лише в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

 

You may also like...