12 Июн, 2019

У Сєвєродонецьку планують створити Луганську обласну клінічну лікарню

На проектні роботи виділено 25 мільйонів гривень, зазначив під час прес-конференції заступник головного лікаря Луганської обласної клінічної лікарні, Степан Шведюк.

51c1c0d436347a5cdb17647d8852b9d2Планується, що лікарня буде розрахована на 360 ліжок, 300 з яких для пацієнтів, які потребують хірургічного втручання і 60 ліжок для перинатального центру третинного рівня.

 «На території за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Сметаніна 5,  планується будівництво обласної клінічної лікарні. Тендерні торги пройшли. Є переможець. Зробимо проект. Сучасні технології дозволять зробити будівництво швидким», — повідомив Степан Шведюк.

Стосовно забезпечення кадрами Степан Шведюк зазначив, що на теперішній час у лікувальних закладах області працюють 1660 лікарів (укомплектованість – 60,8 %) та 4152 представники молодшого медичного персоналу з медичною освітою (укомплектованість – 79,8 %).

Наразі медичні коледжі Луганщини випустили 202 молодших спеціаліста, що навчались за регіональним замовленням. Організовано 114 робочих місць для навчання інтернів.

Окрім того, у Рубіжному планують встановити ангіограф. Це апарат, який дозволить врятувати людину, у якої стався інфаркт чи інсульт, та якій потрібна термінова допомога.

 «Передбачається у Рубіжанській центральній  районній лікарні відкрити це відділення. Воно буде підпорядковано дорослій обласній лікарні. Або почекати півроку чи рік і зробити там, де є реанімаційна служба, інтенсивна терапія, є різні хірургічні відділення. Вважається, що вже цього року апарат буде», — додав фахівець.

image_print

You may also like...