19 Июн, 2019

У Новоайдарі планують створити осередок обласної Федерації кікбоксингу

Луганська обласна Федерація кікбоксингу  планує відкривати нові осередки у районах області, про це зазначив президент Федерації кікбоксингу WAKO Ігор Панов під час сьогоднішньої пресконференції.

Він зазначив, що федерації було присвоєно звання «Краща обласна Федерація року з неолімпійських видів спорту». А також додав, що  наразі у складі Федерації близько 500 спортсменів з різних куточків Луганщини.

«Якщо говорити про структуру, маємо 7 осередків у великих містах області. Зараз працюємо над створенням осередку  обласної Федерації кікбоксингу у Новоайдарі.  Плануємо  урочисте відкриття восени.  Сподіваємося, що наші кроки посприяють збільшенню кількості спортсменів Луганщини», — говорить Ігор Панов.

За словами президента обласної Федерації кікбоксингу WAKO, головною метою Федерації є долучити дітей та молодь в спортивні зали для занять фізичною культурою та спортом та забрати «з вулиці». Також Федерація планує допомагати своїм вихованцям у подальшому становленні в житті та у здобутті вищої освіти.

Наприкінці пресконференції було відзначено нагородами присутніх спортсменів та тренерів.

dav

sdr

dav

image_print

You may also like...