23 мая, 2019

Перші вибори в ОТГ Луганщини

image_pdfimage_print

Обласна адміністрація звернулася до Центральної виборчої комісії щодо призначення перших виборів у п’яти об’єднаних територіальних громадах.

613834ffacae53a79a76c790c91445ccМова йде про Гірську, Щастинську, Новоайдарську та дві нещодавно створені громади в Станично-Луганському районі, де раніше через небезпеку вибори не призначалися. Про це заявив заступник голови обласної адміністрації Геннадій Іваненко.

За його словами, вже зібрано дані від Нацполіції, СБУ та командування Об’єднаними силами про можливість проведення виборів у цих громадах.

«Не призначення у цих громадах перших місцевих виборів ЦВК обґрунтовувала тим, що ці громади, або окремі їх частини входять до переліку адміністративно-територіальних утворень в яких в 2015 році не проводилися місцеві вибори. Через неможливість там забезпечити безпекову складову. Але ж час  змінюється. І ми бачимо, що там можна проводити вибори», — говорить заступник голови обласної адміністрації Геннадій Іваненко.

Нагадаємо,  перші місцеві вибори  у 8 об’єднаних територіальних громадах Луганщини було призначено на 30 червня. Однак до цього переліку не увійшли 5 прифронтових громад. Деякі з них, наприклад Щастинська та Новоайдарська, були утворені одними з перших в регіоні.

You may also like...