23 мая, 2019

На Луганщині вступники склали ЗНО з української мови та літератури

image_pdfimage_print

Сьогодні в усіх куточках України вступники склали зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Зокрема на Луганщині, за даними департаменту освіти та науки Луганської обласної державної адміністрації, цього року тестування мали пройти 5750 абітурієнтів, з них 267 осіб з непідконтрольної території.

imagesНа одному з пунктів проведення ЗНО у Сватовому працювали наші кореспонденти. Вони розпитали майбутніх абітурієнтів про підготовку до складання іспиту.

«До ЗНО готувалася з початку навчального року. Вчора з вечора також повторювала матеріал, ще ж потрібно було готуватися на інші предмети, але, думаю, все буде добре.  Сподіваюся, що ми усі складемо іспити, адже у нас гарні школи і компетентні вчителі, які навчили нас за ці 11 років всьому, чому могли» — говорить випускниця  Загальноосвітньої школи №1 Анастасія Бондарєва.

Нагадаємо, як раніше повідомляв директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Юрій Стецюк, найбільше абітурієнтів зареєструвалися для проходження ЗНО з української мови та літератури, математики та історії України, іноземної мови та біології.   Окрім того, слід зазначити, що додаткова сесія ЗНО відбудеться лише в Сєвєродонецьку — 12 липня.

«Сюди можуть попасти ті, хто брав участь в АТО. Або ті, хто знаходиться на тимчасово непідконтрольних територіях. Для цього потрібно оформити довідку, і протягом п’яти днів ДРЦОЯ дає дозвіл на проходження додаткової сесії», — говорить Юрій Стецюк.

You may also like...