28 Окт, 2016

У Луганській області прийняли стратегію розвитку регіону до 2020 року

Її сьогодні затвердили в Сєвєродонецьку під час проведення Луганського регіонального форуму. Стратегія передбачає розвиток промисловості та сільського господарства за рахунок залучення інвестицій, а також кроки з енергозбереження. Крім того, практично в кожній галузі регіону створено асоціації громадських організацій, які повинні контролювати бізнес і владу. В рамках форуму було підписано і перші меморандуми з потенційними інвесторами. форум Луганщина

Луганщиною зацікавився концерн «Укроборонпром». Згідно з підписаним меморандумом, концерн ознайомиться з науковим потенціалом області, а також розгляне можливість використання підприємств регіону для виготовлення військової продукції.

«Мы приглашаем предприятия Луганской области к этому сотрудничеству, о чем мы подписали этот важный документ», — повідомив заступник генерального директора концерну «Укроборонпром» Володимир Коробов.

Правда, що конкретно може виготовлятися в Луганській області в рамках державного військового замовлення, поки не відомо. За словами керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза, про це повідомлять пізніше, коли будуть конкретні домовленості.

«Я бы не хотел сейчас спешить, чтобы не сглазить. Только что мы пожали руки, и представители «Укроборнпрома» и нашего «Импульса» пошли как раз рассматривать и обсуждать эти вопросы. Мы же когда пригласили, мы же с предложениями выходили – в чем мы можем сотрудничать. Они откликнулись, и я думаю, что должно получиться», — сказав Юрій Гарбуз. 

Більш конкретні домовленості є в меморандумі про співробітництво обласної влади з одним з найбільших агрохолдингів країни — компанією «Нібулон». Впродовж місяця підприємство побудувало в місті Сватове термінал для прийому і відвантаження зерна. Як розповів генеральний директор компанії Олексій Вадатурський, така необхідність виникла через те, що в результаті бойових дій регіон був розділений на дві частини і зараз не вистачає зерносховищ. Відвантажувати врожай багатьом аграріям доводилося в Полтавській області, що сильно підвищувало витрати на перевезення. У наступному році підприємство планує розширити термінал в Сватовому. форум нибулон

«Ми обіцяємо, що наступного року ми введемо другу чергу цього підприємства. Буде 100 робочих місць», — сказав Олексій Вадатурський.

Також, в рамках форуму було підписано меморандум про співпрацю між обласною владою та Польсько-Українською Господарчою Палатою. Організація може допомогти підприємствам Луганської області в пошуку ринків збуту продукції, а також в залученні польських інвесторів.

 

Форум Луганщина IMG_9556 IMG_9562 IMG_9572 IMG_9612 IMG_9613

 

image_print

Related Post

You may also like...