7 Июн, 2019

Дні кар’єри ЄС у Сєвєродонецьку

7 та 8 червня  у головному корпусі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля проходять Дні кар’єри ЄС. Дні кар’єри ЄС — це можливість поспілкуватися з потенційним роботодавцем та ознайомитися із світовими трендами у сфері праці. Фахівці, які щоденно займаються набором кадрів, розповідатимуть про те, як відповісти на складні питання під час співбесіди, на що рекрутери звертають увагу, які компетенції в даний час найактуальніші на ринку праці. Також можна дізнатися про обов’язки на обраній посаді та організаційну культуру компанії.

Програма Дня кар’єри ЄС складається з двох частин: тренінгової та презентації наявних вакансій від роботодавців.

Ми запитали деяких з присутніх роботодавців та волонтерів, яка мета їхнього перебування на заході:

«Ми є волонтерами сьогоднішнього заходу, допомагаємо людям знайти потрібний стенд чи  аудиторію. Як бачите, ми знаходимося біля фотозони, тож фотографуємо людей й ставимо позначку геолокації», — говорить волонтерка Аліна. 

«Ми шукаємо здорову та активну молодь, якій будемо пропонували роботу у патрульній поліції. Ми беремо у поліцію на основі повної загальної середньої освіти. Людина повинна «дружити із законом», тобто не мати судимостей. Важливим є гарний фізичний стан, тут мається на увазі – жодних протипоказань від лікаря. А також особа повинна мати чітке та сформоване бажання змінювати своє місту та країну на краще. Про всі інші критерії можна дізнатися на нашому офіційному сайті», – розповідає Єлизавета Князєва, відділ зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції Луганщини.

А ось, що говорить Ірина Шабленко, представниця Рубіжанського Індустріально-педагогічного коледжу: «Ми приїхали сюди у пошуках нових облич. Ми є представниками напрямку «технологія швейного виробництва».  Навчання – 1 рік та 10 місяців, денна форма, бюджет. Ми беремо молодих людей на базі повної шкільної освіти».

Одним з тренерів на заході є Євген Назаров, директор Луганського центру професійно-технічної освіти. Наш кореспондент розпитав, про що він планує говорити під час лекції: «Будемо говорити про робітничі професії. Багато хто вважає, що ці професії  — такі собі «динозаври», котрі невдовзі вимруть. Однак, ні. Кухар, слюсар, офісний робітник та зварювальник – всі вони ще потрібні нашому суспільству».

Нагадаємо, проект «День кар’єри ЄС» проводиться в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні», що є ініціативою Представництва Європейського Союзу та виконується Громадською організацією «Фундація «Відкрите суспільство». Загалом захід проходить у 15-ти містах нашої країни. Першим містом був Львів – 10 квітня, останнім буде Харків – 27 вересня.

 

dav

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

image_print

You may also like...