4 Июл, 2017

Діти з Луганщини цього літа відвідають Хорватію та Кіпр

Майже 130 дітей зі Станично-Луганського, Попаснянського та Новоайдарського районів відвідають Хорватію. 10 дітей ветеранів АТО та діти які постраждали внаслідок збройного конфлікту завітають на  Кіпр. табір луганщина

Про це повідомила директор Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації Елеонора Поліщук. 15 тисяч дітей цього року мають змогу оздоровитися у літніх таборах та санаторіях Луганщини.  12 тисяч – це діти льотних категорій. Також вона додала, що вже у червні оздоровилися 1200 дітей.  Крім того, Елеонора Поліщук розповіла, які саме табори діють на території Луганської області і скільки батькам обійдуться путівки до літнього табору.

«Есть у нас 6 лагерей. Это Гончаровский – это Сватовский район, «Заря» и «Мрия» это Кременской район, Лесная поляна – Сватовский район, «Джура» Старобельский район. Стоимость путевки – разная соответственно. От 3,5 тыс до 5 тисяч грн.», — додала Елеонора Поліщук.

За її словами, цього року діти з Луганщини мають змогу відвідати також Херсонську, Закарпатську, Хмельницьку, Кіровоградську, Харківську та Сумську області. 90 дітей відпочинуть на Івано-Франківщині. Це можливо завдяки тісним партнерським зв’язкам з іншими областями, які радо приймають  дітей та знайомлять їх з культурою своєї області. Допомагають також закордонні партнери. Крім того, 129 дітей зі Станично-Луганського, Попаснянського та Новоайдарського районів відвідають Хорватію. 10 дітей ветеранів АТО та діти які постраждали внаслідок збройного конфлікту завітають на  Кіпр.

image_print

Related Post

You may also like...