2 мая, 2019

День безпеки для малечі Сєвєродонецька

image_pdfimage_print

2 травня фахівці Сєвєродонецького міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області разом із вихователями дошкільного навчального закладу № 10 організували для малечі День безпеки.

IMG_7545Особливу увагу приділили правилам пожежної безпеки. Захід розпочався із теоретичної частини про основні правила безпеки життєдіяльності у формі інформаційної бесіди, повідомляє ГУ ДСНС України у Луганській області.

Окрім того, дітлахам детально пояснили алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та при виявленні підозрілих чи вибухонебезпечних предметів. Також рятувальники наголосили на дотриманні правил безпечної поведінки під час відпочинку біля водоймищ та у лісопаркових зонах.

Продовжили спортивними розвагами,  під час яких діти мали IMG_7467змогу відчути себе рятувальниками. Хлопчики та дівчатка долали різноманітні перешкоди, рятували іграшки із умовних небезпек та навіть піднімались на висоту шведської стінки, як у ситуаціях, коли справжні вогнеборці приборкують пожежі у висотних будівлях. Разом з дітьми у змаганнях взяли активну участь їхні вихователі. Наприкінці змагань кожна дитина отримала звання «Юний пожежник».

Захід став демонстрацією того, як можна нестандартно організувати навчальний процес з безпеки життєдіяльності, щоб це було цікаво для дітей.

You may also like...