24 Окт, 2013

У Луганську безконтрольно знищують дерева? (ФОТО)

У кварталі Якіра замість заявлених 60 дерев, комунальники вирізали 70. Про це радіо «Пульс» розповіла жителька будинку №6 Ганна Курдюбова.

Нещодавно поблизу будинку з дозволу влади Луганська знищено зелену зону. Деревам було по 20-30 років. Місцеві жителі порахували, скільки насправді зрізано дерев. 

Ганна Курдюбова, місцева жителька: «В разрешение на вырубку этих деревьев было указано 60 деревьев, но мы посчитали, набили бирки на каждое дерево. Убрано 70 деревьев и три куста. На каком основании? Никто не приехал, не проконтролировал. Кто давал это разрешение?»

Раніше в міському управлінні екологічної безпеки радіо «Пульс» запевнили, що суворо контролюють вирубку дерев. Зокрема, заступник начальника управління Володимир Федичев сказав: «Туди виїжджали наші працівники. Я їм говорив, щоб вони обов’язково проконтролювали, щоб було 60 дерев. Там працював «Зеленбуд». Це комунальне підприємство. І вони знають, якщо виріжуть більше 60 дерев, то будуть оштрафовані»

Також він розповів, що за зрізані дерева орендар ділянки заплатив близько 400 тисяч гривень.

Нагадаємо, Луганська міська рада дозволила будувати автозаправну станцію неподалік будинку №6 у кварталі Якіра. Жителі прилеглих будинків виступають проти такої ідеї. Вони впевнені, що в їхньому районі і так вистачає автозаправних станцій. Тим більше, що поруч знаходиться ціла низка соціальних об’єктів: лікарні та пологовий будинок.

 

image_print

You may also like...