24 Окт, 2013

Соліст Scorpions заспівав по телефону пацієнтові московського хоспісу

image_pdfimage_print

Соліст групи Scorpions Клаус Майне поговорив із пацієнтом Першого московського хоспісу Олексієм Анічкіним. Фонд допомоги хоспісам Віра звернувся до організаторів концертів групи Scorpions у Москві з проханням привезти музикантів у Перший московський хоспіс, щоб виконати мрію Олексія Анічкіна, у якого рак, про зустріч із групою.

Представники фонду зв'язалися з організаторами концертів Scorpions, і ті спочатку пообіцяли записати для пацієнта відеозвернення, а потім соліст Scorpions Клаус Майне пообіцяв подзвонити чоловіку, повідомляє korrespondent.net

"Соліст Scorpions подзвонив нам близько третьої дня, як і обіцяв. Вони говорили з Олексієм хвилини дві, потім Клаус почав співати пісню. Всі, хто був поруч і перекладав для Олексія слова Клауса, мало не розплакалися. Він сказав нам, що дуже радий, що в Росії його слухають і люблять, і що хотів би зробити все від них залежне, щоб Олексій міг потрапити на концерт групи. Ще він сказав, що група обов'язково підпише постер, фотографії та диск для Олексія і хоче щоб він відчував себе краще", — розповіла Антоніна, дружина Анічкіна.

У Першого московського хоспісу є своєрідна традиція, за якою вони намагаються виконувати бажання своїх пацієнтів. Давньою мрією Олексія була зустріч із музикантами групи Scorpions.

Опублікований у Facebook пост з проханням допомогти в організації зустрічі Анічкіна з музикантами групи Scorpions переопублікували більше 4 тисяч небайдужих користувачів менше, ніж за добу. Анічкін не встає, насилу дихає, кисневий апарат йому майже не допомагає.

Представник фонду Юлія Селезень додала, що Майне заспівав для Анічкіна пісню Holiday. "Усі перекладачі в цей момент плакали, Олексій намагався підспівувати, але йому не вистачило кисню, і він не зміг. Зараз Олексій просто щасливий, що його мрія здійснилася, каже, що це неймовірно. Неймовірно, що п'ять тисяч осіб перепостили новину і хотіли йому допомогти", — розповіла Юлія Селезень. 

You may also like...