22 Окт, 2013

У Луганську нараховується більше сотні відкритих люків

image_pdfimage_print

У Луганську близько 129 відкритих люків. Про це розповів директор департаменту життєзабезпечення міста Луганської міської ради Олексій Русаков. За його словами, люки міських комунальних підприємств усі закриті, а ось інші підприємства менш сумлінні в цьому плані. 

«На сьогодні є близько 129 відкритих люків і колодязів – дев’ять «Укртелекома», чотири «Луганськтепловоза», всі інші – «Луганськводи». Листи їм написали, вони в курсі, займаються цими питаннями», – сказав Олексій Русаков.

Схожі цифри назвав і прес-секретар «Луганськводи» Володимир Черниш. За його данним «проблемними» у Луганську є 56 водопровідних і 68 каналізаційних люків. Володимир Черниш характеризує їх, як «умовно відкритті».

«Першочергово накриваємо спеціальними дерев’яними щитами, згодом робимо заявки. В кінці місяця у нас закупається відповідна кількість люків. Нажаль, крадіжки продовжуються, і цей процес постійний», – зазначив Володимир Черниш.

Він закликає телефонувати до міліції усіх, хто став свідком крадіжки чи псування люків і колекторів. Також луганці можуть поскаржитися на гарячу лінію компанії за телефоном 50-10-50, а жителі області за номером 0-800-50-10-50.

Нагадаємо, луганські журналісти складають для мера Луганська Сергія Кравченка спеціальну карту відкритих люків.

 

You may also like...