21 Окт, 2013

700 робітників Стахановського вагонобудівного заводу стануть безробітними?

image_pdfimage_print

На сьогодні офіційного масового скорочення працівників на Стахановському вагонобудівному заводі немає. Про це відповідаючи на запитання кореспонента радіо "Пульс", заявив директор Луганського обласного центру зайнятості Сергій Болотський. Втім, каже посадовець, у них є інформація, що люди звільняються за статтею «Закінчення дії трудового договору» або ж просто за домовленістю сторін.

Директор Луганського обласного центру зайнятості Сергій Болотський: «И сегодня мы ожидаем у себя порядка 700 человек, что могут к нам прийти. Мы готовимся, мы не можем сразу. Вы ж понимаете, что такой наплыв. Поэтому стараемся предпринимать максимум усилий, чтобы не было очередей, неудобств для людей. Все, что в наших силах, мы стараемся делать вплоть до того, что наших специалистов подключаем из других близлежащих городов. Официального, еще раз говорю, официального сокращения там нет».

Раніше луганські інформагенції повідомили, що робітників на Стахановському вагонобудівному заводі змушують звільнятися через відсутність замовлень.

Схожі анонімні звернення надходили і на урядову гарячу лінію та гарячу лінію Луганської облдержадміністрації.

You may also like...