17 Окт, 2013

На Луганщині провели до армії останніх призовників строкової служби (ФОТО)

image_pdfimage_print

На Луганщині останній призов строковиків в історії української армії виявився достатньо скромним. З нашої області служити йдуть менш ніж півтисячі призовників. З них 280 потраплять у внутрішні війська, 150 до Збройних сил і лише 40 чоловік у держслужбу транспорту.

Богдан Торобцев один з новобранців. Він вважає, що армія допоможе йому у майбутньому.

Богдан Торобцев, призовник: «Считаю, что она мне поможет в дальнейшей жизни, в карьере. Хочу заметить, что сейчас в армию попасть достаточно сложно. Такого нет как раньше, что забирают всех подряд. Мы проходили жесткий отбор, то есть здесь все ребята мотивированы, те, кому это нужно в жизни. Я один из них»

Що ж стосується набору солдатів на контрактну службу, то за словами військового комісара Луганського обласного військомату Анатолія Кучеренка, влада намагається підняти престиж армії. Зокрема, зараз відбуваються суттєві зміни у заробітній платі контрактників. Він повідомив, що у липні цього року грошову винагороду підняли на 40 відсотків, і зараз вона становить 2100 гривень.

Однак, незважаючи на це, залучати хлопців Луганської області до контрактної служби не так вже й просто, говорить Анатолій Кучеренко.

Анатолій Кучеренко, військовий комісар Луганського обласного військомату: «Это молодые люди, которых мы отправляем и проводим агитацию и завлекаем для прохождения службы за контрактом и отправляем в другие регионы. Очень тяжело, потому что уезжая в другие регионы, контрактник уезжает от дома, от семьи»

Аби хвилини прощання з рідним домом не були такими сумними, вже традиційно привітати майбутніх солдат прийшли співробітники спецпідрозділу «Беркут» та влаштували на плацу показовий виступ.

 

You may also like...