16 Окт, 2013

З будівлі дитсадка зробили житловий комплекс

Один з дитячих садків Луганська перетворюється на новий житловий комплекс. Так, по вулиці Совєтській, 94, що в районі містечка заводу Пархоменка, до нового року планують здати в експлуатацію перші квартири.

Від початку ясла-садок №101 належали луганському верстатобудівному заводу. Та коли в 2003 році підприємство збанкрутувало, його продали. Тривалий час будівля пустувала. Та нещодавно тут розпочали будівельні роботи. Коли роботи майже завершили, люди почали висловлювати незадоволення, каже замовник будівництва Андрій Іващенко:

Андрій Іващенко, замовник будівництва: «Мы купили недостроенное, разрушенное помещение. Мы с него делаем жилой дом. Это коммерческая структура. Это правильно. Он простоял десятки лет, никому он не был нужен».

Мешканці прилеглих будинків зазначають лише, що раніше цей садок вважався одним з найкращих у місті.

Міська ж влада обіцяла викупити дитсадок та повернути його в комунальну власність міста, але не вийшло.  

Заступник директора департаменту освіти та молоді Луганської міськради Сергій Цемкало: «Было инициировано обращение в суд. Оно было поддержано городской прокуратурой. Было несколько судов, вплоть до Верховного суда. Однако, на тот момент было вынесено решение о том, что нужно будет обратиться в хозяйственный суд по решению его дальнейшего пребывания в собственности частного лица. Обращение было сделано, но решений до сих пор никаких».

Одразу це питання не вирішили, а сьогодні через зміну законодавства ситуація ускладнилася ще більше. Поки у цій справі тривають суди, забудовник завершує роботи.

 

image_print

You may also like...