15 Окт, 2013

Голова Луганської облради розповів молоді про демократію у Європі (ФОТО)

З 14 по 20 жовтня в країнах-членах Ради Європи, в тому числі і в Україні, проходить європейський тиждень місцевої демократії. З цієї нагоди голова Луганської облради Валерій Голенко зустрівся зі студентами луганських вишів та коледжів. Він наголосив, що, на жаль, але до «європейської» демократії Україні ще дуже далеко. Адже зараз у нас практично немає громадських організацій, які б реально впливали на діяльність влади.

Валерій Голенко, голова Луганської облради: «Мы учимся демократии. И сегодняшний разговор именно об этом. В Европе люди привыкли воспринимать себя частью государства. В отличие от нашего менталитета, когда государство за нас все решало, там люди понимают, что каждый из них налогоплательщик, и он делает свои взносы, он платит налоги в общую казну и он вправе требовать, чтобы его уважали, он вправе принимать решения и вправе рассчитывать, что к его мнению могут прислушаться и должны прислушаться».

Кореспондент радіо «Пульс» перед зібранням поспілкувався з кількома молодими людьми. Виявилося, що дехто з них навіть і не здогадувався про тему зустрічі та не знав навіщо туди прийшов.

 

image_print

You may also like...