14 Окт, 2013

На Донбасі живуть люди із твердим характером і добрим серцем – консул Німеччини (ФОТО)

image_pdfimage_print

Необхідність євроінтеграції – ось головна тема сьогоднішньої зустрічі першого заступника голови Луганської облдержадміністрації Едуарда Лозовського з генеральним консулом Німеччини у Луганській та Донецькій області Дейтлівом Вольтером.

На думку Едуарда Лозовського, підписання угоди про асоціація з Євросоюзом позитивно вплине на економічні показники Луганщини. Він наголосив, що у Луганщини з Німеччиною склалися тісні історичні відносини, адже будівництво міста Луганська почалося саме за допомоги німецького бізнесу.

Спрощення візового режиму, на думку чиновника, піде на користь студентам та підприємцям, а також дасть змогу налагодити товарообіг між країнами.

Едуард Лозовський, перший заступник голови Луганської ОДА: «Мы надеемся на то, что после подписания ассоциации с Евросоюзом, и установлением зоны свободной торговли, круг товаров существенно расширится. В первую очередь мы надеемся на то, что сможем поставлять в Европу продукцию нашего сельского хозяйства, и сможем расширить сотрудничество в сфере образования и социальных связей».

Основною проблемою на шляху до налагодження товарообігу з ЄС, на думку чиновника, наразі є те, що не всі підприємства області мають достатній рівень сертифікації.

У свою чергу генеральний консул Німеччини сподівається на збереження дружніх відносин між Луганщиною та Німеччиною.

«У Німеччини також є свій Донбас – промисловий район Рур. І у ньому, як і на Донбасі, живуть люди із твердим характером та добрим серцем», – сказав Дейтлів Вольтер.

Зустріч Едуарда Лозовського з Дейтлівом Вольтером. 

 

You may also like...