19 Сен, 2013

В Луганську черговий вибух у житловому будинку

image_pdfimage_print

У будинку на розі вулиць Шеремета і Даля – це в старому центрі Луганська, сьогодні стався вибух. 

За даними рятувальників, повідомлення про хлопок і пожежу надійшло о 8.33 ранку. Один зі свідків події Валерій Миколайович розповідає:

Валерій Миколайович, свідок: «Хлопок сильный, взрыв. Из окна сначала дым, а потом исчез. И буквально минут через сорок, может через минуту из подъезда вышли мужчина и женщина. Они плохо себя чувствовали. У мужчины была сильно обожженная, спина, сильно поцарапана»

Чоловіка та жінку доставили в опікове відділення обласної лікарні. Як розповів завідуючий відділення Євген Пупов, їхній стан оцінюється, як тяжкий. Згодом стало відомо, що постраждалі прописані у квартирі не були. Загалом же з 12 квартир будинку, до газу було підключено лише одне помешкання. В ньому і сталася пожежа. Звичайною пожежою називає інцидент перший заступник міського голови Маноліс Пілавов

Маноліс Пілавов, перший заступник міського голови: «Обычный пожар произошел. Предваритеальная версия – это хлопок газа. По всей вероятности неправильная эксплуатация газового оборудования»

Загоряння рятувальникам вдалося локалізувати приблизно за півгодини. Вигоріло дві кімнати, пошкоджено дах. Виявилося, що цей будинок є пам’яткою архітектури. Начальник управління Держслужби з надзвичайних ситуацій в Луганській області Олександр Дробот припустив, що будинок можна відреставрувати. На його думку, пошкодження не суттєві. 

 

You may also like...