16 Сен, 2013

Колишній міліціонер та його друг напали на таксиста, але самі опинилися в лікарні

image_pdfimage_print

У неділю, 15-го вересня, Станиця Луганська могла стати новою Врадіївкою. Така інформація з’явилася на регіональному інформаційно-розважальному агентстві «Донбасс».

За даними агентства, двоє місцевих міліціонерів у стані сильного алкогольного сп’яніння напали на водія таксі. Зловмисники пошкодили чоловіку куртку та авто. Втім, і самі вони також дістали тілесних ушкоджень та зараз перебувають у лікарні.
У прес-службі обласного управління МВС підтвердили лише частину цієї інформації.

Хулігани були не міліціонерами, зазначила в коментарі радіо «Пульс» начальник міліцейської прес-служби Тетяна Погукай. Також вона не змогла підтвердити або спростувати інформацію про те, що нападники нібито намотали на шию таксиста ланцюг для собак та з його допомогою тягали чоловіка по ринку. 

Тетяна Погукай: «Со слов водителей такси, о хулиганских действиях они сообщали в дежурную часть Станично-Луганского райотдела, но, не дождавшись приезда сотрудников милиции, они на своих автомобилях привезли хулиганов в райотдел. При выяснении личности оказалось, что один гражданин 1984 года рождения никакого отношения к милиции не имеет. Второй гражданин 1986 года рождения с 2012 года по 13 сентября 2013 года проходил службу в милиции в должности инспектора патрульной службы. Был уволен за нарушение дисциплины. Так как с 8 числа отказался выходить на службу, мотивируя свой отказ работать в милиции тем, что у него низкая заработная плата».

Тетяна Погукай

Наразі у цій справі відкрито аж три кримінальні провадження. Перше – проти самих хуліганів, друге – за фактом їх побиття, а також третє – проти співробітників місцевого райвідділу міліції, які відмовлялися затримувати зловмисників. Надалі інцидентом займатиметься прокуратура.
 

You may also like...