5 Сен, 2013

Мотоциклісти додають клопоту біловодським даішникам

Більшість дорожніх аварій в Біловодському районі скоюють водії мотоциклів та мопедів, констатує начальник районного відділу ДАІ Олексій Добрицький. Найчастіше це молоді хлопці. Іноді батьки самі їм купують мотоцикли. Така безпечність і батьків, і дітей нерідко завершується трагічно, розповідає Олексій Добрицький.

Олексій Добрицький, начальник відділу ДАІ Біловодського району: «В селе Зелекивка и в селе Бараниковка произошли ДТП. Они однотипные: два мотоциклиста темной ночью не разъехались на широкой улице. В результате и в одном, и во втором ДТП пострадали оба мотоциклиста. Оба они были без документов – не имели ни водительского удостоверения. Им едва исполнилось 18. Эти мотоциклы им купили родители. На вопрос: «зачем вы купили им мотоциклы?», родители делали недоумевающее лицо и говорили: «ему же хочется ездить и он нормально ездит». Ну, вот вам итог – они нормально доездились до больницы».

Також Олексій Добрицький поскаржився, що після скорочення штату на 50 %, не вистачає автоінспекторів. Нині на території Біловодського району працює лише чотири працівника ДАІ.


 

image_print

You may also like...