4 Сен, 2013

Торік у Кубку ми отримали добрий ляпас, будемо реабілітовуватися — Ілля Галюза

Представники «Зорі» прокоментували результати жеребкування у Кубку України, повідомляє прес-служба клубу. 

Головний тренер Юрій Вернидуб: «Необхідно реабілітуватися за минулий Кубок. Того року команда дійсно оступилася і на цей раз хлопцям потрібно подумати і настроїтися так, щоб не повторилися торішні помилки. І проходити в 18 фіналу».

Генеральний директор Сергій Рафаїлов: «Авангард» для нас додаткова мотивація. Всі пам'ятають торішню поразку. Але ситуація зараз не така вже і проста. Тому, що «Авангард» знаходиться в числі лідерів в Першій лізі, займаючи третє місце після восьми турів. І наші футболісти зараз повинні довести, що ми клуб Прем'єр — ліги і можемо обіграти команди нижчого дивізіону».

Капітан команди Микита Каменюка: «Дуже радий, що ми зіграємо з «Авангардом». Це буде прекрасна можливість перевірити чи виросли ми за рік, як команда».

Гравець Ілля Галюза: «Багато говорити про майбутній матч не потрібно. Команда отримала добрий ляпас торік. І ми повинні дати гідну відповідь цього року». 

Як відомо, в одній шістнадцятій фіналу Кубка країни з футболу луганська «Зоря» зіграє проти краматорського «Авангарду». В минулому сезоні «Зоря» на цій же стадії змагань не змогла переграти «Авангард» та вилетіла з розіграшу Кубка. Тоді, основний час матчу завершився з рахунком 1:1, а в серії післяматчевих пенальті сильнішими виявилися футболісти з Краматорська
 

image_print

You may also like...