28 Авг, 2013

Нардеп від Луганщини Олександр Коваль розповів про виконання своїх передвиборних обіцянок

Радіо Пульс продовжує стежити за діяльністю народних обранців від Луганщини. Цього разу звітувати про свою роботу перед виборцями випало Олександру Ковалю.

Регіонал Олександр Коваль пройшов до парламенту по 111 виборчому округу. Сюди входить Свердловськ, Ровеньки та частина Антрацитівського району. Депутат каже, що одне з найголовніших питань, яке зараз хвилює, зокрема, жителів сільських територій – це медицина. Втім, за його словами, компанія ДПЕК «Свердловантрацит» (яку він до виборів і очолював) виділила 900 мільйонів гривень на придбання машин «швидкої». Тож, Олександр Коваль запевняє, що його виборцям хвилюватися немає чого.

Олександр Коваль, народний депутат: «Максимально, на 100% будет обеспечен 111 избирательный округ. Кроме этого, компания ДТЕК выделяет 2,5 млн. по городу Свердловску и 3 млн. по городу Ровеньки. Выделено в этом году на медицинское обеспечение. Это телемедицина, это приобретение оборудования, оборудования операционных и т.д. и т.п. То есть медицину делаем».

Обіцяв Олександр Коваль у своїй передвиборній програмі вирішити ще одне дуже болюче для людей питання – створення нових робочих місць. Він розповідає, що саме з його ініціативи поблизу Ровеньків та Свердловська буде створено технопарк, який забезпечить роботою півтисячі людей.

Олександр Коваль, народний депутат: «Три миллиона гривен выделено с госбюджета на ремонт лифтов и, на это никогда не выделялось денег, на ремонт крыш. И по Антрацитовскому району на ремонт школ, крыш школ, на строительство внутренних туалетов – это тоже то, что я обещал».

Частина грошей з цих трьох мільйонів гривень піде на освітлення п’яти вулиць у містах: Червонопартизанськ, Ровеньки, Свердловськ та у селищі Дзержинський. Депутат наголосив, що покращення відбудуться у густозаселених районах з великою кількістю дев’ятиповерхівок. Що ж до його роботи у парламенті, то, як відомо, Олександр Коваль є секретарем комітету Верховної Ради України з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики. За словами нардепа, першочергове його завдань – створення сприятливих умов для бізнесу.

Олександр Коваль, народний депутат: «Это уменьшение налоговой нагрузки, уменьшение влияния регуляторных всех актов государства, уменьшение документов, упрощение начала ведения, закрытия бизнеса, уменьшение количества лицензий. Все это делается. Одним из примеров – это мы отстрочили аж до конца 2014 года штрафные санкции на введение кассовых аппаратов на рынках. Страна не готова к этому».

Розробив Олександр Коваль 4 законопроекти. Зокрема, він дуже бідкається, що не прийняли його документ про різницю в тарифах на житкомпослуги. Втім, депутат переконаний, що на початку третьої сесій законопроект таки приймуть. 

Нагадаємо, радіо Пульс вже поцікавилося роботою народних депутатів від Луганщини: Володимира Медяника, Сергія Дунаєва, Олексія Кунченка, Володимира Демішкана, а також Валерія Мошенського, Володимира Чуба, Сергія Горохова.
 

Передвиборна програма
кандидата в народні депутати України

по одномандатному виборчому округу №111
КОВАЛЯ ОЛЕКСАНДРА ІВАНОВИЧА

Шановні земляки!

Я пишаюся своєю причетністю до шахтарської праці, якій віддав більше 30 років, пройшовши шлях від гірника очисного вибою до генерального директора одного з найбільших вугільних об'єднань – "Свердловантрацит".
Як керівник багатотисячного колективу містоутворюючого підприємства, знаю про всі проблеми нашої громади. За останні два роки команді Партії регіонів на чолі із Президентом України В.Ф.Януковичем вдалося багато зробити, однак попереду у нас ще багато роботи.
Дуже важливо, що Партія регіонів зберігає політичну стабільність в державі – захищається право громадян на вільне використання рідної мови, зберігається позаблоковий статус України, курс на євроінтеграцію, розвиваються відносини з Росією.
Моя передвиборна програма базується на реалізації програми Президента В.Ф.Януковича «Україна для людей» та передвиборної програми Партії регіонів. З урахуванням ваших побажань, шановні земляки, я визначив п’ять пріоритетів у свої роботі:

НАШЕ МАЙБУТНЄ – ДІТИ!
• реконструкція у Свердловську дитячого садку "Зіронька" (с.Бірюково);
• будівництво дитячих садків в селищах Пролетарський (м.Ровеньки), Рафайлівка Антрацитівського району;
• ремонт та теплозабезпечення шкіл, будівництво нових дитячих та спортивних майданчиків у мм. Ровеньки, Свердловськ та Антрацитівському районі;
• реконструкція школи у с.Ленінське (м.Свердловськ);
• підтримка спортивних організацій та розвиток спорту;
• вирішення проблем багатодітних сімей.

ГАЗ — ДО КОЖНОЇ ОСЕЛІ!
• газифікація населених пунктів: Червона Поляна, Рафайлівка, Кленовий, Ребріково, Новодарьєвка, Зимовники, Шахтарське, Павлівка.

ЗБУДУЮ НОВЕ – ЗБЕРЕЖУ НАЙКРАЩЕ!
• будівництво житла у Свердловську і Ровеньках для молодих фахівців;
• реконструкція пологового будинку у місті Ровеньки;
• зміцнення матеріальної бази охорони здоров’я з метою надання максимально широкого спектру медичних послуг мешканцям міст та селищ;
• вирішення питання підвищення рівня освіти, медичного обслуговування, організації пасажирських перевезень для мешканців сільської місцевості.

СПРАВЕДЛИВІ ТАРИФИ — ЯКІСНА ВОДА
• виконання програми "Питна вода Луганщини" у місті Ровеньки й Антрацитівському районі;
• реалізація проекту очищення води із шахти ім. Войкова, що дозволить вирішити проблему водопостачання Свердловська;
• заміна водопровідних мереж у містах Свердловськ, Ровеньки, Антрацитівському районі.

БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЙ
• ремонт комунальних доріг та внутрішньоквартальних доріг і тротуарів;
• будівництво об’їзної дороги в місті Ровеньки;
• капремонт автодоріг: Ребрікове–Картушино–Пролетарське, Антрацит–Червона Поляна– Зеленодольське, Червона Поляна–Орловське; вул. Гагаріна, Чайковського, с. Дарьїно-Єрмаковка, Карпово-Крепінське, Прохладне, Бобріковка;
• виділення коштів на ремонт об’єктів соціальної сфери, які були передані в комунальну власність місцевих рад без належного фінансування;
• реконструкція системи освітлювання міст, селищ та сіл з використанням нових енергозберігаючих технологій.

КОЖНІЙ РОДИНІ – ЗАМОЖНЕ ЖИТТЯ!
• створення нових робочих місць шляхом відкриття нових виробничих та переробних підприємств;
• підтримка розвитку села через прийняття державних програм, спрямованих на покращення ефективності сільськогосподарського сектору економіки.

Я докладу всіх зусиль, щоб забезпечити ШАХТАРСЬКОМУ РЕГІОНУ СТАБІЛЬНІСТЬ І ПРОЦВІТАННЯ!
Закликаю вас, шановні земляки, 28 жовтня 2012 року прийти на виборчі дільниці та підтримати мене і підтримати Партію регіонів!
Це буде ВАШ голос на користь майбутнього України!
ПЕРЕМОЖЕМО РАЗОМ!

 

image_print

You may also like...