15 Авг, 2013

Збірна України переграла Ізраїль

image_pdfimage_print

Збірна України у товариському поєдинку обіграла команду Ізраїлю. Навіть без групи провідних гравців, які були змушені пропустити цей поєдинок через травми, команда Михайла Фоменка спромоглася відправити у ворота суперника два м'ячі і завершити його більш впевнено, ніж це було в лютому 12-го року ще під керівництвом Олега Блохіна, повідомляє "Українська правда"

Для обох тренерів цей поєдинок був своєрідною репетицією напередодні вересневих матчів відбору до ЧС-2014. Тільки от Фоменко вирішив не експериментувати, поставивши на перше місце результат, хай, навіть, у товариській грі, а Еллі Гутман варіював схеми гри своєї команди і випробовував нових виконавців на певних позиціях.

Можливо, саме ці тренерські рішення і стали причиною того, що у обороні гості доволі часто помилялися. А українська команда, яка у нападі не награла на два забиті м'ячі, зусиллями Ротаня та Селезньова двічі все ж відправляла "шкіряного" у сітку воріт Дуду Авата. Причому атаки були майже ідентичними — відрізнявся лише кут, у який завдавався удар.

Українська команда переграла суперника і у контролі м'яча, як не намагалися гості нав'язувати їй свою гру і включати пресинг. При цьому, оборона навіть без Селіна з Хачеріді зі своїм завданням впоралася.

You may also like...