3 Авг, 2013

Тимошенко не дозволять взяти участь у президентських виборах — експерт

На думку голови Комітету виборців Олександра Черненко, екс-прем'єр-міністру Юлії Тимошенко не дадуть взяти участь у президентських виборах 2015 року, але її роль буде серйозною, повідомляє korrespondent.net

В інтерв'ю газеті Україна молода Черненко заявив, що авторитет Тимошенко в політиці падає. Головною причиною зниження популярності Юлії Тимошенко, серед електорату Черненко назвав відсутність можливості впливати на громадян без візуального контакту.

"Подобається це комусь чи ні, внутрішній вплив Тимошенко на процеси в опозиції, її заклики й думки не доходять по тих каналах, які "вмикає"опозиція. Її меседжі не знаходять такого відгуку в серцях виборців, як це було б, якби Тимошенко говорила сама", — уточнив він.

На думку голови КВУ, "якщо Юлія Тимошенко буде так чи інакше звільнена, але без можливості взяти участь у виборах (скажімо, відправлена на лікування), вона стане віп-агітатором опозиційного кандидата. Той, на кого вона вкаже, буде мати великі переваги".

Крім того у разі надання Тимошенко можливості лікування в Европі ситуація з підписанням Угоди про асоціацію з ЄС буде практично вирішена.

"Для цього владі потрібно знайти гарні юридичні механізми. Як показує досвід, було б бажання, а юридичні механізми знайдуться навіть, якщо їх немає ", — вважає Черненко.

 

image_print

You may also like...