3 Авг, 2013

Таджикистан не знайшов в шоколаді Roshen ніяких шкідливих речовин

У Таджикистані не виявлено жодних порушень щодо якості та безпеки виробів фабрики Roshen, повідомив заступник директора Агентства зі стандартизації, метрології, сертифікації та торгової інспекції при уряді Таджикистану Ібодулло Курбонов, повідомляє „Дзеркало тижня”.

За його словами, після того як у російських ЗМІ з'явилося повідомлення про те, що Росспоживнагляд заборонив ввезення до Росії кондитерських виробів компанії Roshen через те, що в даній продукції нібито присутній бензопірен, "Таджикстандарт" провів власну перевірку продукції цієї компанії.

"Ми постійно проводимо перевірку продуктів, які ввозяться в Таджикистан. Жодного разу в продукції даної фабрики не було виявлено недоліків, вся продукція відповідала нормативним документам Таджикистану. Після того, як ЗМІ почали мусувати цю тему, ми за пропозицією міністерства внутрішніх справ знову провели перевірку, але з того, про що писали російські ЗМІ, нічого не підтвердилося", — сказав Курбонов.

Він також підкреслив, що "суперечка навколо продукції Roshen — це політична гра між Україною і Росією". "Адже не раз було, коли Росспоживнагляд забороняв ввезення до Росії наших споживчих товарів. І кожного разу це було з політичних мотивів", — підкреслив Курбонов.

Нагадаємо, що 29 липня Росспоживнагляд заявив про введення заборони на постачання до РФ продукції чотирьох кондитерських фабрик компанії Roshen — київської, вінницької, маріупольської і кременчуцької.

Про намір перевірити продукцію Roshen заявили в Молдові, а Казахстан і Білорусь вже почали перевірку.
 

image_print

You may also like...