2 Авг, 2013

Слов’яносербська лікарня отримала відеогастроскоп (ФОТО)

У п’ятницю у Слав’яносербському районному територіальному медичному об’єднані відкрили відразу два оновлених відділення – екстреної та невідкладної допомоги та анестезіологічне.

За словами головного лікаря Слав’яносербського РТМО Олега Вольмана, на капітальний ремонт та закупівлю нового обладнання з районного бюджету виділили майже 375 тисяч гривень. За ці гроші лікарня придбала новий апарат УЗД преміум класу, стерилізатор для операційного та реанімаційного залів, а також відеогастроскоп останнього покоління, аналог якого є лише в обласному онкологічному диспансері.

Олег Вольман, головний лікар Слав’яносербського РТМО: «Данные отделения позволят поступающим больным в тяжелых состояниях иметь быструю и необходимую помощь. Именно тот золотой час, который мы теряем, для того, чтобы доставить больных до специализированных учреждений. В данных отделениях круглосуточное дежурство будут вести, как минимум три врача: врач хирургического профиля, или травматологического, врач анестезиолог и врач акушер-гинеколог, т.е это те специалисты, которые необходимы для оказания экстренной помощи населению»

Фото сайту Polemika 

image_print

You may also like...