31 Июл, 2013

Губернатор Луганщини з робочою поїздкою відвідав Старобільський район (ФОТО)

image_pdfimage_print

Перехід на вітрову енергетику допоможе підвищити конкурентоспроможність продукції луганських сільгоспвиробників. Таку думку висловив голова облдержадміністрації Володимир Пристюк під час відвідування одного з найуспішніших сільгосппідприємств Старобільщини – агрофірми «Калмичанка».

Керівництво підприємства має намір у майбутньому частково перевести виробництво на енергію вітру. Крім того, вони планують оновлювати автопарк і впроваджувати новітні технології аби підвищити врожайність зернових і технічних культур.

Також голова ОДА урочисто відкрив блок інтенсивної терапії кардіоневралогічного відділення у Старобільському районному територіальному медичному об'єднанні. Він наголосив, що Старобільську відводиться ключове місце у реалізації проекту Світового банку що до розвитку первинної ланки медицини – тут знаходитиметься станція екстреної медичної допомоги.

Крім того, в ході поїздки Володимир Пристюк ознайомився з роботою Старобільського машинобудівного заводу, що випускає опалювальні котли, які працюють на твердому паливі, а також ознайомився з будівництвом Свято-Троїцького храму у селі Шульгінка, де подарував настоятелю храму ікону.

Фото прес-служби Луганської ОДА
 

You may also like...