22 Июл, 2013

Часте використання мобілок шкодить здоров'ю

Учені з'ясували, що існує прямий зв'язок між часом, який витрачає студент на мобільний телефон, і станом його здоров'я.
Про це повідомляє DailyUA, пише Укрінформ.

Під час проведення наукового експерименту фахівцям вдалося довести, що та молодь, яка часто використовує мобільні телефони для відправлення SMS, перевірки пошти або просто для спілкування була в гіршій фізичній формі, ніж ті, хто користувався телефоном всього годину на день.

Учені пов'язують цей факт із тим, що, спілкуючись годинами телефоном, люди менше рухаються і через це у них виникає ряд проблем зі здоров'ям.

Крім того, раніше вчені з університету Тель-Авіва заявили, що електромагнітні хвилі, які випромінюються мобільними телефонами, можуть стати пусковим механізмом розвитку раку щитовидної залози. А Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) офіційно повідомляла про зв'язок використання мобільників із виникненням раку мозку.

Утім, усі вчені сходяться на одній думці — для того, щоб знизити шкідливу дію випромінювання при розмові мобільним телефоном, необхідно використовувати переговорні пристрої, а час розмови має складати не більше 3 хвилин (не більше години щоденно). А ось на ніч облаштування мобільного зв'язку бажано зовсім відключати. 

image_print

You may also like...