19 Июл, 2013

На будинок по вулиці Генерала Лашина виділять 11,5 мільйонів

На добудування проблемного будинку по вулуці Генерала Лашина виділять додаткові кошти із держбюджету країни. Про це в інтерв’ю радіо Пульс повідомив директор Луганського регіонального управління «Державний Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Сергій Морнєв. За його словами, наразі питання стосовно цього будинку вирішуються на державному рівні.

Сергій Морнєв, директор Луганського регіонального управління «Державний Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»: «Мы ждем выделения денег, вы знаете теперь уже на самом высоком уровне занимаются этим. Вице-премьер-министр Вилкул пообещал выделить деньги, часть денег в этом году на застройку этого дома, чтобы все деньги освоили. Нам порядка 11,5 млн. будет выделено»

Нагадаю, будинок по вулуці Генерала Лашинана, який здали в експлуатацію ще в 2008 році, досі не готовий. Минулого місяця біля стін Луганської облдержадміністрації люди, які вклали гроші у будівництво, провели мітинг, вимагаючи від влади завершити довгобуд. Свої вимоги вони також адресували Президенту України Віктору Януковичу.
 

image_print

You may also like...