8 Июл, 2013

«Комфортне проживання» від Сергія Дунаєва

image_pdfimage_print

Ми продовжуємо стежити за роботою народних депутатів України від Луганської області. На цей раз об’єктом для дослідження стала діяльність колишнього мера Лисичанська Сергія Дунаєва.  

Сергій Дунаєв – регіонал – пройшов до Верховної Ради по 107-у виборчому округу. Опікується він Лисичанськом, а також частково Стахановим, Первомайськом та Попаснянським районом. Як це в нього виходить, з радіо «Пульс FM» поділилася журналіст телеканалу «ЛОТ» Валентина Троян. Нещодавно зі знімальною групою вона побувала у Лисичанську.

Валентина Троян, журналіст телеканалу «ЛОТ»: «Люди жалуются на какие-то бытовые проблемы, на отсутствие воды. И очень много нареканий на то, что работать негде. Все заводы стоят. Единственное, что работает – шахты».

«Я йду на вибори заради того, щоб наші міста – Лисичанськ, Первомайськ, Попасна, Стаханов та Ірмине – стали комфортними для проживання», – обіцяв у своїй передвиборній програмі Сергій Дунаєв.

Складно назвати комфортними умови в інфекційному відділенні Лисичанської міської дитячої лікарні. Там постійно немає води, а дітей годують санітарки, які миють підлогу і туалети. Про це днями в листі інформагентству CXID.info розповіла місцева жителька, яка змушена перебувати в даному відділенні з дитиною.

Або ж взяти Лисичанський тубдиспансер, де за словами хворих, не має ліків і від таких «комфортних» умов дехто вирішує радше померти, аніж жити.

Втім, нам не хотілося бути суб’єктивними, тож ми звернулися до Сергія Дунаєва за коментарем. Для особистого спілкування з нами у нього часу не знайшлося і він надав відповіді у письмовій формі.

Так, за його словами, питання медицини треба переадресувати директору департаменту охорони здоров'я Луганської облдержадміністрації – Павлу Малишу, бо саме він зобов'язаний забезпечити належні умови для лікування хворих.

Що ж стосується промисловості, то, наприклад, ситуацію щодо Лисичанського НПЗ, переконує депутат, він неодноразово обговорював з віце-прем'єр-міністром України Юрієм Бойко.

«Дійсно, зараз Лисичанський НПЗ не працює, втім, його колектив своєчасно отримує заробітну плату», – запевняє нардеп.

Похвалився Сергій Дунаєв і нещодавньою зустріччю з трудовим колективом Стахановського вагонобудівного заводу, під час якої обговорювалися проблеми з поверненням ПДВ для підприємства (заборгованість нині становить більше 250 мільйонів гривень).

Також Сергій Дунаєв розповів нам, що у 450 школах і дитсадках Первомайська, Попасної, Стаханова та Лисичанська він встановив нові вікна. Щоправда, це було ще до виборів.

Крім того, під час восьми місяців роботи у ВР Сергій Дунаєв підготував три законопроекти, що стосуються сфери електроенергетики, податкового кодексу та підвищення ролі держави у реалізації права інвалідів на працю.

 

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА
кандидата в народні депутати України
по одномандатному мажоритарному округу № 107 Сергія ДУНАЄВА
«Успішний регіон – успішна країна»

Три роки тому мене було обрано на посаду Лисичанського міського голови. Я прийшов до влади, оскільки бачив, що і як треба робити, аби моє рідне місто та край отримали нове життя.
Сьогодні для мене честь працювати в команді Президента України В.Ф.Януковича, в команді Партії регіонів, адже це єдина політична сила, яка взяла на себе відповідальність за майбутнє країни і виконує свої обов’язки.
Стратегічні політичні пріоритети Партії регіонів залишаються незмінними і вони послідовно реалізуються: захист прав громадян на вільне використання рідної мови, позаблоковий статус України як гарантія безпеки держави та європейська інтеграція. При цьому ми розвиваємо відносини з нашим ключовим зовнішньополітичним партнером – Російською Федерацією.
У м. Лисичанську вже відчуваються перші результати роботи команди Партії регіоні, реалізації програми Президента України В.Ф.Януковича «Україна для людей» і програми Партії регіонів «Будуємо нову країну»: затверджені схеми тепло- та водопостачання, успішно впроваджуються програми з енергозбереження та енергоефективності.
Це позитивно позначається на міському бюджеті вже сьогодні: в результаті будівництва модульних котельних та встановлення енергозберігаючих вікон у школах, лікарнях та об’єктах культури за три роки Лисичанськ знизив споживання газу на 30 млн. м3 та електроенергії на 6 млн. кВт. У місті завершено комп’ютеризацію шкіл, приведено до сучасних стандартів хірургічне та стоматологічне відділення міської лікарні, пологовий будинок, відновлюються спортивні зали та ремонтуються будинки культури, реалізуються програми з благоустрою міста.
Такі результати спільної наполегливої праці команди Партії регіонів та всієї громади міста Лисичанська стали базою для започаткування проекту «Соціальне партнерство». Він має на меті об’єднання історично, географічно та економічно пов’язаних між собою громад навколо спільних проблем. Зокрема, вже підписані договори про соціально-економічне партнерство між Лисичанськом, Первомайськом та Попаснянською районною радою.
Я йду на вибори заради того, щоб наші міста – Лисичанськ, Первомайськ, Попасна, Стаханов та Ірміно – стали комфортними для проживання.
У разі обрання депутатом Верховної Ради України я докладу всіх зусиль для реалізації програми Президента В.Ф.Януковича «Україна для людей», передвиборної програми Партії регіонів, а також забезпечу виконання п’ятьох пріоритетних завдань, які поставили переді мною ви, мої земляки:
• Підтримка вітчизняного виробника – запорука добробуту держави та регіону
• Енергозбереження та енергоефективність – шлях до розвитку соціальної сфери
• Якісна вода – в кожен дім цілодобово
• Дошкільна освіта – не привілей, а право
• Вирішення проблем громад – через сильне самоврядування
За всіма цими напрямками я буду працювати не як теоретик, а як людина, яка на власному досвіді знає, як працювати на будівництві та в бізнесі, що таке керувати містом та вирішувати проблеми територіальної громади, людина, яка бачить та знає, як спільно розвиватися нашим містам.
Впевнений, що розуміючи спільні проблеми наших територій та маючи велике бажання їх вирішити, РАЗОМ ми зможемо зробити майбутнє Лисичанська, Первомайська, Попасної, Стаханова та Ірміно упевненим та благополучним. У цьому – ключ успіху всієї країни!
Для досягнення цієї мети дуже важливо, щоб вона стала дійсно СПІЛЬНОЮ МЕТОЮ! Тому я запрошую Вас, шановні земляки, 28 жовтня 2012 року прийти на виборчі дільниці і віддати свої голоси за мене як кандидата по мажоритарному округу № 107 та за Партію регіонів – за відродження потужної вітчизняної промисловості, за гідні умови проживання та добробут у ваших родинах!
Це буде ВАШ голос на користь майбутнього України!
ПЕРЕМОЖЕМО РАЗОМ!

 

 

 

 

You may also like...