20 Июн, 2013

Великий розпродаж: держава виставить на приватизацію ОПЗ і Турбоатом

image_pdfimage_print

У грудні Фонд державного майна України оголосить приватизаційні конкурси з продажу 99,567% держпакету акцій Одеського припортового заводу і 75,224% акцій Турбоатому, пише korrespondent.net

Повідомляється, що у червні ФДМУ планує оголосити приватизаційні конкурси з продажу 92,75% акцій Сумихімпрому і 93,055% акцій Дніпродзержинської ТЕЦ.

Фонд держмайна відповідно до плану-графіку продажу у 2013 році планує в серпні оголосити приватизаційний конкурс з продажу 60,77% акцій Донбасенерго, у вересні — з продажу 60,8% акцій Макіївського метзаводу, 55,77% акцій Сєверодонецького приладобудівного заводу, 51,03% акцій Полтавського заводу газорозрядних ламп, 50,9% Тернопільобленерго, 75% Волиньобленерго, 60,2% Запоріжжяобленерго, 60,001% Харківобленерго, 65,009% Хмельницькобленерго, 65% Миколаївобленерго.

Крім того, у жовтні ФДМУ планує виставити на продаж 90,8% акцій Азовкабель, у листопаді — 50% акцій Луганських акумуляторів, у грудні — 25% акцій Чернігівського заводу радіоприладів.

Разом з тим, відповідно до затвердженого плану, у серпні планується виставити на біржах по 5% Харківобленерго, Хмельницькобленерго і Миколаївобленерго, у вересні — 46%
акцій Черкасиобленерго, у грудні — по 25% акцій Одесаобленерго і Сумиобленерго.

***

ВАТ Одеський припортовий завод (м. Південний, Одеська обл.) — другий за величиною виробник аміаку і карбаміду і третій — з випуску азотних добрив в Україні. Підприємство також здійснює перевантаження хімічної продукції, що надходить з країн СНД, на експорт. Завод є монополістом на загальнодержавному ринку спеціалізованих послуг з прийому, охолодження і перевантаження аміаку.

Турбоатом — компанія, яка виробляє парові турбіни для ТЕС і АЕС, гідротурбіни для ГЕС, газові турбіни для ТЕС. Виробництво турбін здійснюється за замкнутим циклом: від проектно-конструкторських і науково-дослідних робіт до виготовлення, складання, випробування турбін і відвантаження. Управління державною частиною акцій ВАТ Турбоатом здійснює Фонд державного майна України, якому належить 75,22% акцій компанії.
 

You may also like...