19 Июн, 2013

У Лисичанську черговий політичний скандал

Напередодні проведення позачергової сесії міської ради перетворилося на справжнє шоу. Перед початком засідання будівлю оточили громадські активісти з вимогами хоч якось вплинути на соціально-економічну ситуацію у місті. До них приєдналися комуністи та «свободівці».

Згодом, мітингувальники почали вимагати, аби їх також пустили на засідання. Представники міськради заявили, що це неможливо, адже сесія проводиться у дуже маленькому приміщенні. Однак, такий аргумент мітингувальників лише роздратував і вони пішли на штурм. Це змусило виконуючого обов’язки міського голови Михайла Власова піти на поступки та перенести засідання у більше приміщення. Тож, на сесію потрапили всі охочі.

Нагадаємо, що вже не перший штурм міської ради Лисичанська. 3 червня місцеві громадські діячі вже захоплювали зал засідання. Тоді вони вимагали скликати позачергову сесію та розпустити міську раду. Приводом цього є гостра економічна криза в місті, де зупинилися головні бюджетоутворюючі підприємства: ТЕЦ, НПЗ Ліник, та заводи «Лиссода» і «Пролетар».

Місто залишається і без мера, після того як колишній керівник Сергій Дунаєв був обраний народним депутатом. Очевидно, що відсутність мера та складну економічну ситуацію, низка громадських та політичних організацій використовує у своїх рекламних цілях.
 

image_print

You may also like...