19 Июн, 2013

У Луганську спортивний манеж імені Бубки знову потребує ремонту (ФОТО)

image_pdfimage_print

На ремонт легкоатлетичного манежу імені Сергія Бубки у 2011 році було виділено близько 4 мільйонів гривень, аби зробити манеж теплим і комфортним для спортсменів. С того часу неодноразово спортсмени скаржилися, що попри зроблений ремонт, у манежі й надалі погані умови для тренувань: взимку проблеми з опаленням, протікав дах, відсутні душові кабіни.

 

 

 

Кореспондент радіо «Пульс FM» навідався до манежу, аби особисто перевірити стан спортивної арени.


Зовні манеж імені Бубки виглядає розкішно. Яскраве біло-синє покриття, пластикові вікна – споруда якісно відрізняється від інших будівель. Але варто лише зазирнути у приміщення – і ви побачите, що всередині не все так добре.

Стара фарба на стінах, мокрі сліди на стелі – манеж виглядає занедбаним і старим. На вікнах груба монтажна піна, не прошпакльовані щілини між вікном та стіною. Спортсмени кажуть, що взимку крізь вікна гуде вітер

На біговому покриття пузирі – можливо, від протікання стелі, а можливо, від неякісного монтажу. Також на доріжках – дірки, за які під час бігу легкоатлет може зачепитися.

 

Багато хто скаржився, що в спортивній арені зовсім не працює душ. Щоправда, це спростовує начальник манежу, але при цьому підтверджує, що душова кімната не оздоблена для потреб паралімпійців.

У манежі займаються спортивні організації, які сплачують орендну плату. Також тут проводяться торгові виставки. Кілька років тому обласна влада зверталася до керівництва «Динамо» з пропозицією передати манеж у власність обласної громади, аби його можна було привести до ладу. Нині ця спортивна споруда продовжує знаходиться у власності ФСТ «Динамо».
 

Ігор Рець.

You may also like...