12 Июн, 2013

На музеї Луганщини очікує реорганізація

image_pdfimage_print

Філіали Луганського обласного краєзнавчого музею невдовзі реорганізують – вони стануть самостійними.

Реорганізація восьми філіалів Луганського обласного краєзнавчого музею в першу чергу торкнеться фінансування. Зараз кошти на їхнє утримання надходять централізовано – через обласний музей, планується ж надати філіалам статусу юридичних осіб та віддати їх на баланс місцевих бюджетів.

Насамперед, це усуне «бюрократичну тяганину», наприклад, при сплаті за комунальні послуги або виплаті заробітної плати. Як заявив директор обласного краєзнавчого музею Анатолій Кулешов, такі зміни не вплинуть на науково-методичну діяльність та відносини між музеями. Тож, він не бачить перешкод для реформування:

Анатолій Кулешов, директор обласного краєзнавчого музею: «Я лично убежден в том что ничего плохого в этом нет. Все будет зависеть от того, насколько ответственно к этому будут подходить руководители на местах. Считаю что перспектива развития музеїв Луганской области довольно неплохая».

Практика переходу музейних філіалів на місцеві бюджети для України не нова. Так працюють музеї у Києві та Херсоні. На Луганщині ж на таких правах функціонує та розвивається Краснодонський музей Молодої Гвардії.

 

You may also like...