12 Июн, 2013

Стали відомі найбільш популярні імена цього року на Луганщині

image_pdfimage_print

Нетрадиційними для Луганської області залишаються імена, привласнені батьками, які є представниками інших національностей. Цього року такими іменами стали Айшат-Альона і Васфія-Жасмін.

Про це розповіли у відділі державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Головного управління юстиції в Луганській області, повідомляє Укрінформ.

«До рідкісних імен цього року потрапили такі жіночі імена, як Аврора, Адель, Кароліна, Меліса, Домінік, Меланія, Славена, Стелла, Раміна, Розалія, Мадонна і Міларада. Хлопчиків називали Платон, Марк, Назарій, Грант, Дантель, Прохор. Нетрадиційними для нашого регіону залишаються імена, привласнені батьками, які є представниками інших національностей. Наприклад: Айшат-Альона, Васфія-Жасмін», — розповіли в РАЦСі.

Фахівець відділу також відзначила, що доволі часто, за бажанням батьків, дітям привласнюються імена, які не відповідають правилам українського правопису і можуть надалі спричинити колізію при оформленні документів. Наприклад, зустрічаються такі форми імен як Нєстєр, Філіп, Даніл, Кіріл, Надєжда, Васіліса, Єкатерина.

Найбільш популярними іменами в Луганській області цього року стали: жіночі — Марія, Софія, Анастасія, Аліна, Вероніка, Поліна, Евеліна; чоловічі — Кирило, Данило, Артем, Максим, Матвій, Микита, Іван, Олександр і Тимур. 

You may also like...