6 Июл, 2012

"Таємна" хода шахтарів на Київ

image_pdfimage_print

Піша хода шахтарів-пенсіонерів, які нібито вирушили до Києва на акцію протесту, виявилася засекречено. Про це радіо Пульс повідомив організатор акції, представник КПУ Юрій Хохлов.

«Це військова таємниця – де ми зараз і як. Ну через тиждень чекайте в іншому шахтарському місті», – зазначив Юрій Хохлов.

У середу, 4 липня, в Брянці на так званому «Вседонбаському сході» шахтарі вимагали виконання Гірничого закону, зокрема у частині річної норми пільгового вугілля. Постановою уряду цю норму скоротили майже вдвічі. Крім того, держава заборгувала пільговикам близько 130-ти тисяч тонн вугілля.

За день до проведення цієї акції Луганщину відвідав перший заступник міністра енергетики та вуглепрому України Ігор Попович, який повідомив, що до першого жовтня усі пільговики отримають паливо. А обласна влада, зі свого боку, пообіцяла вирішити питання з нормою вугілля.

Незважаючи на це, «Вседонбаський схід» все таки відбувся. За різними даними до Брянки приїхали від 400 до тисячі мітингувальників, більшість з яких, чомусь тримали в руках не плакати зі своїми вимогами, а червоні прапори Комуністичної партії України.

Втім, для багатьох учасників акції заклик Юрія Хохлові до походу на Київ виявився справжньою несподіванкою. За даними інформагенції «Острів», люди приїхали до Брянки на спецавтобусах, і отримали за це близько двохсот гривень на чоловіка. Про «штурм» столиці вони навіть і не думали. Мітинг так і завершився у Бранці. Втім, організатори уперто запевняють – піша хода тримає.
 

You may also like...