6 Июн, 2013

Проблем з квитками до Криму не існує – представник Укрзалізниці

image_pdfimage_print

Квиток на потяг до Криму купити можна без проблем. Про це в коментарі радіо Пульс FM зазначила представник прес-служби Донецької залізниці Аліна Степних.

За її словами, з 14-го червня по 20-е вересня з Луганська на Крим замість одного курсуватимуть аж три потяги. Два до Сімферополя та один до Феодосії.

В середньому один квиток до Сімферополя обійдеться у майже 72-і гривні у плацкарті, за купе ж доведеться викласти 116 гривень.

Аліна Степних: «Понятное дело, что резервы наши ограничены тем подвижным составом, который у нас есть. Только что заходила, смотрела по Луганску на 26 июня есть еще 71 плацкарт и нижние места и верхние, на 18 июня есть, на 11 июня есть».

Переконатися можна у цьому, зайшовши на сайт Укрзалізниці в розділ резервування і придбання квитків. Зараз чимало людей купують квитки саме через Інтернет.

Аліна Степних: «Через Интернет очень много покупают. Там единственное, что для студентов ограничение. Студенческий нужно через кассу покупать потому, что надо предъявлять студенческий билет. В принципе, 5% покупается билетов через Интернет».
 

You may also like...