4 Июн, 2013

Вибори в Алчевську: упевнена перемога кандидата-регіонала і рекордно низька явка виборців

Висуванець Партії регіонів Володимир Косюга переміг на виборах мера в Алчевську.

За нього проголосували майже 51 % виборців. За кандидата від КПУ Олександра Бебешко віддали голоси трохи більше 16 % виборців. На третьому місці з результатом у понад 7% – Микола Бойко від ПСПУ. Четверта позиція – у висуванця партії «Удар» Віталія Серпокрилова – майже 7%, на п'ятому – Валерій Філатов – 6%. За Михайла Васильченко з «Союзу лівих сил» проголосували більше двох відсотків виборців. Не підтримали жодного з кандидатів приблизно 8 відсотків виборців.

Алчевськ поставив своєрідний антирекорд явки виборців. Всього на позачергових виборах міського голови 2-го червня проголосували 22,34% виборців. Більшість жителів міста вибори просто проігнорували.

За словами голови міської виборчої комісії Анатолія Тертичного, з більш, ніж 85 тисяч виборців, внесених до списків для голосування, проголосували трохи більше 19 тисяч. Прокоментував цей факт голова обласного відділення Комітету виборців України Олексій Свєтіков.

Олексій Свєтіков: «Я думаю, что это все-таки разочарование людей в возможность изменять ситуацию путем выборов. Все меньше люди верят в то, что выборы что-то изменят. Это очень печально, это очень плохо. Это плохая перспектива для государства в целом»

Нагадаю, що позачергові вибори мера Алчевська проводилися у зв'язку з тим, що попередній мер Володимир Чуб був обраний народним депутатом і написав заяву про складання повноважень.
 

image_print

You may also like...