31 мая, 2013

Бідний луганський гандбол

Писати епітафію з захопленими епітетами зарано, «Буревісник» не тільки не розформований, а й жодний гравець його не полишає. В наступному ж спортивному сезоні молодий колектив у повному складі з’явиться на полі. Про це в програмі «Тема дня» на телеканалі ЛОТ заявив президент «Буревісника» Олександр Бабічев.

За його словами, гравці закінчили сезон і пішли на заслужені канікули, щоб підтягнути хвости у навчанні і вдало закінчити рік.

Нагадаю, чутки про занепад команди народились після того, як вона не з’явилась на грі плей-оф в Запоріжжі 13 травня. Тоді «Буревіснику» було зараховано технічні мінус десять очок.

Керівництво гандбольного клубу наполягає: саме через нестачу грошей вони вимушені були відмовитися від гри і задовго до її проведення у письмовій формі попередили про це федерацію гандболу. Сто тисяч гривень виявились для клуба не підйомною сумою.

Президент «Буревісника» Олександр Бабічев: «Что касается всяких слухов, в том числе – неучастия в плей-офф, должен сказать следующее. Студенческие команды – в том числе вот наша, «Политехник» – это студенты, у которых не безразмерный бюджет. У нас запланированы определённые деньги, мы их могли использовать только на чемпионат. Для того, чтобы участвовать в плей-офф – это минимум ещё 100 тысяч. Таких реально денег нет и мы их и не планировали»

Загалом же гандбольна команда Луганського національного університету імені Тараса Шевченка закінчила свою участь в основному етапі Чемпіонату України,   заробивши вісімнадцять очок. Цей результат забезпечив команді п'яту сходинку в загальному рейтингу команд. Прикрі технічні поразки завадили перспективним луганчанам посісти місце в трійці найкращих.

Президент «Буревісника» Олександр Бабічев: «Если судить по конечному результату, то пятое место – это место довольно престижное. Место, которое позволяет играть не только здесь, на территории Украины, позволяет играть и в еврокубках. Учитывая совершенно молодой состав команды – начиная от первого курса и заканчивая магистрантами – этот результат был неожиданным.
 

image_print

You may also like...