21 мая, 2013

Луганському університету внутрішніх справ виповнилося 20 років

image_pdfimage_print

20 травня Луганський державний університет внутрішніх справ імені Дідоренка відсвяткував своє 20-річчя. Навчальний заклад дуже швидко досяг неймовірних висот. За 20 років тут зробили багато, чим можна пишатися.

Привітати ювілярів прийшли перші особи області. Вони побажали вишу подальшого розвитку й успіху. Завітав на ювілей і народний депутат Володимир Струк. Він свого часу тут навчався. Своїм вишем пишається і досі.

Ректор університету – Віталій Комарницький – вітаючи курсантів, підбив підсумки 20-річної праці:

Віталій Комарницький: «Более 14 тысяч выпускников наших на просторах не только Украины – по-моему, это самое главное богатство. ВУЗ постоянно входит в десятку лучших ВУЗов страны – это тоже достижение. Ну и достижение – наша профессорско-преподавательский состав. Я считаю, что это – самое ценное, что у нас есть».

Віталій Комарницький каже, що зупинятися на досягнутому у закладі не будуть. Так, найближчими роками введуть в експлуатацію п’ятий навчальний корпус. Окрім того, тут планують збудувати ще декілька сучасних спортивних майданчиків. Також у виші розмірковують над розширенням спеціальностей.

З нагоди свята особливо активним студентам за досягнення у навчанні дали звання сержантів.
 

You may also like...