13 мая, 2013

На Луганщині ліквідують фельдшерсько-акушерські пункти

Через 2-3 роки в населених пунктах Луганщини чисельністю до трьохсот людей повністю зникнуть фельдшерського-акушерські пункти. Замість них з’являться медичні пункти тимчасового базування. А от в населених пунктах чисельністю до тисячі жителів на зміну фельдшерським пунктам прийдуть лікарські амбулаторії.

Про це заявив заступник директора Департаменту охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації Юрій Інкелевич.

За його словами, МОЗ України пішов на такі кроки через те, що зараз в селах та багатьох містах людям не можуть надати гідну медичну допомогу.

Чиновник також розповів, що в нових закладах працюватимуть 95 студентів, які сьогодні ще навчаються в Луганському державному медичному університеті за кошти міст і районів області.

Заступник директора департаменту охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації Юрій Інкелевич: «То есть, те ребята и девчата, которые поступили, пошли на контрактную форму обучения. Администрация города или района встретилась с этим студентом и предложила: «Вася, идешь к нам работать в село, мы берем на себя проблемы по оплате твоего обучения на протяжении всего срока обучения в институте. Заключается контракт между студентом Василием, между исполкомом горсовета и медицинским университетом».

 

image_print

You may also like...