19 Апр, 2013

Фонтан на Коцюбинського буде, але не такого розміру – один з власників «Абсолюту»

image_pdfimage_print

Фонтан по вулиці Коцюбинського біля супермаркету «Абсолют» відновлять, але він буде меншого розміру. Про це радіо «Пульс FM» розповів один з власників та управляючий мережею супермаркетів «Абсолют» Сергій Логачов.

Він підтвердив, що йому потрібен не фонтан, а земля під ним – частину майданчику займуть нові торгівельні площі. При цьому Сергій Логачов не зміг пояснити, чому у мерії відхилили вже третій проект реконструкції.

«Чому відхилили невідомо. Офіційної відповіді немає. Залишати, так як було ми не будемо. Фонтан — це не земля. Ми купили цей об'єкт за великі гроші. Фонтан буде, але не такого розміру. Куб води для юридичних осіб на сьогодні коштує 19,5 гривень. Що б заповнити цей фонтан, потрібно близько 2,5 тисяч кубів води. А вода має властивість випаровуватися, розбризкуватися і т.д.», — сказав Сергій Логачов. 

Раніше в коментарі радіо «Пульс FM» головний архітектор Луганська В’ячеслав Женеску повідомив, що три попередні проекти довелося відхилити через те, що власники «Абсолюту» хочуть розмістити на даній території нові торгові площі, виділивши під сам фонтан лише незначну площу. За словами архітектора, четвертий проект реконструкції має бути готовий у червні 2013 року.

Місце, де раніше знаходився фонтан, який був прикрасою Луганська, є зараз вкрай занедбаним і вже з десяток років обнесене будівельним парканом.

 

You may also like...