10 Апр, 2013

Добре грати у футбол можна і без спортивної бази – Анатолій Волобуєв

Колишній тренер луганської «Зорі» Анатолій Волобуєв вважає, що футбольний клуб може досягати результатів і без спортивної бази. На його думку, головне, щоб були поля для тренувань. За словами тренера, у багатьох англійських та шотландських клубів спеціальні спортивні бази відсутні, є лише поля біля стадіону, де футболісти тренуються. І це аж ніяк не перешкоджає їм гарно виступати та перемагати.

Анатолій Волобуев: «Конечно, в идеале база нужна. Но если ее нет, ничего страшного. Главное – вовремя платить заработную плату. В Луганске возле стадиона «Авангард» есть место и там можно постелить пару травяных полей. Приехали, потренировались, покушали (там есть кафе, где хорошо готовят) и ничего страшного. Пусть дома живут».

Нагадаю, раніше директор «Зорі» Сергій Рафаілов заявив, що команда може втратити право на участь у чемпіонаті. Адже одним із головних критеріїв отримання ліцензії є наявність у неї власної спортивної бази.

Ще раніше головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб повідомив, що базу, яка знаходиться поблизу Щастя і яку орендувала команда, продали «іншим людям». Це тим більше обурює керівництво «Зорі», адже протягом останніх трьох років велися переговори, що базу, за сприяння обласної влади, буде передано у власність клубу.

 

image_print

You may also like...