3 Апр, 2013

17 мільйонів гривень міжнародної технічної підтримки отримала Луганщина торік

За словами виконуючої обов’язки начальника економічного і фінансового моніторингу виконкому Луганської облради Юлії Смоглюкової, серед найбільш значущих соціальних проектів, на які були витрачені ці кошти, – проект ком’пютеризації бібліотек «Бібліоміст»; програма «Місцевий розвиток орієнтований на громаду», що передбачає ремонти соціальних об’єктів і впровадження енергозберігаючих технологій; а також ряд екологічних проектів.

Взагалі, міста і райони Луганщини активно співпрацюють з міжнародними організаціями, однак далеко не всі. Як зазначає Юлія Смоглюкова, керівники окремих територій все ще продовжують сподіватися лише на бюджетну підтримку, і навіть не намагаються отримати гроші на вирішення своїх проблем з інших джерел.

Юлія Смоглюкова: «Очень многие привыкли, что есть областной бюджет, есть государственный бюджет – куда можно обратиться с проблемой. То есть, у них на территории не работает международная техническая помощь. Это Брянка, Кировск, Красный Луч, Лисичанск, Первомайск, Ровеньки. И районы – Беловодский, Белокуракинский, Марковский районы».

image_print

You may also like...