13 Мар, 2013

У Луганську з концертом виступив Сергій Нікітін

Напередодні у Луганську виступив відомий композитор, автор-виконавець Сергій Нікітін. Пісні та музика на яких виросло кілька поколінь радянських людей і досі залишаються улюбленими багатьма: «Александра», «Я спросил у ясеня», «Под музыку Вивальди» та інші.

Нині Сергій Нікітін продовжує писати для дітей, працювати у театрі.

Нікітін: «Все что связано с кино и театром, это связано с моими друзьями. Единственный профессиональный случай – это «Москва слезам не верит». Сейчас настолько коммерция захватила наш кинопрокат, что мне там совершенно не интересно, да меня никто и не приглашает. Что касается театра, то конечно, работа продолжается».

Цікаво, що на концерт у Луганську прийшли не лише люди старшого покоління, а й молодь. Завдяки сприянню Луганської облради, квитки коштували відносно не дорого: від 50 до 80 гривень.

Приїзд до Луганська Сергія Нікітіна допомогли організувати Ліга молодих депутатів Луганщини, клуб авторської пісні «Капля» і депутат Луганської облради Родіон Мірошник. Концерт Сергія Нікітіна можна буде подивитися наступного тижня на телеканалі «ЛОТ».
 

image_print

You may also like...