4 Мар, 2013

Луганська «Зоря» перемогою розпочала весняну частину чемпіонату країни з футболу

Напередодні підопічні Юрія Вернидуба з рахунком 2:1 перемогли ужгородську «Говерлу». Відкрив рахунок у матчі Лакі Ідахор, який після подачі кутового виявився найбільш розторопним у штрафному майданчику гостей.

Вже за кілька хвилин «Говерлі» вдалося відігратися. Флангову подачу замкнув головою Володимир Лисенко. Ну а крапку у поєдинку поставив захисник луганців Віталій Вернидуб, який забив красивим ударом через себе.

Завдяки цій перемозі луганцям вдалося вийти на восьму сходинку у турнірній таблиці. Однак, незважаючи на це, головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб залишився не дуже задоволеним діями свої підопічних.

Юрій Вернидуб: «Сама игра, конечно, мне не очень понравилась. Потому, что ту игру, которую показывали на сборах, особенно в последних контрольных играх, гораздо лучше выглядели. Нас ждут нелегкие игры. И я надеюсь, а может даже не надеюсь, а верю. Я не самоуверенный, я просто верю в ребят, что они в дальнейших играх все-таки начнут показывать тот футбол, который нравится болельщикам ну и нам тренерам»

 

image_print

You may also like...