26 Фев, 2013

Працівники «Алчевськпастранс» оголосять страйк

26 лютого 2013 року працівники алчевського тролейбусного підприємства «Алчевськпастранс» оголосять страйк. Про це радіо Пульс повідомила представниця страйкового комітету. Алчевським тролейбусникам нещодавно виплатили зарплату лише за жовтень і листопад минулого року.

Причина заборгованості – з держбюджету не надходять гроші на компенсацію проїзду пільговиків. Нині сума боргу залишається на рівні 1 мільйону 700 тисяч гривень. Погасити заборгованість, виплачувати зарплату вчасно та уберегти підприємство від закриття – це основні вимоги працівників. Вони бояться що їхнє підприємство просто поріжуть на металобрухт.

А ось керівництво «Алчевськпастрансу» не поділяє рішення колективу почати страйк і застерігає від порушенням трудової і технологічної дисципліни.

Водночас, начальник обласного відділення Національної служби посередництва і примирення Ганна Мосина в коментарі радіо Пульс (Луганщини) заявила, що закон на боці працівників. Адже вони пройшли необхідну процедуру трудового спору.

Начальник обласного відділення Національної служби посередництва і примирення Ганна Мосина: «Люди прошли все пути, которые могут лечь в основу принятия решений о признании забастовки законной»

 

image_print

You may also like...