21 Фев, 2013

Алчевці за воду платитимуть більше?

У четвер у Луганськ приїздили представники міської влади Алчевська, щоб зустрітися з ген_директором «Луганськ_води» Сергієм Махуренком. Обговорювали вони проблеми водопостачання у місті, адже вода в Алчевську подається лише вранці та ввечері та і то не щодня.

За словами місцевої жительки Ірини Соловйової, вода з крана, яку все ж таки вдається зібрати, не придатна ані для приготування їжі, ані, тим паче, для пиття. Через такі труднощі з водою алчевці, каже жінка, не можуть почувати себе нормальними людьми.
 

Ірина Соловйова «Сегодня утром я выходила на работу, возле дома стояли человек 4-5. Они разговаривают о том, что ни в туалет сходить, ни ребенка подмыть, ни самой умыться, ничего нельзя сделать».

Між тим, в прес-службі «Луганськ_води» від таких проблем алчевців з водою відхрещуються і махають руками у бік міського водоканалу. Мовляв, розподілення води у місті – це його справа. Натомість начальник управління ЖКГ Алчевська Анатолій Погребняк переконаний, що проблема полягає саме в обмеженні подачі води. На жаль, каже посадовець, на це у «Луганськ_води» є свої причини. Місто винне комунальникам 16 мільйонів гривень. Борг виник через те, що держава не сплатила тарифну різницю, яка нині становить 21 мільйон гривень.

Крім того, тариф на воду в Алчевську найнижчий по області – 5 гривень 10 копійок. Тоді як інші жителі Луганщини за кубічний метр води платять близько 10-и гривень. Тож, щоб хоч якось вирішити проблему, представники алчевської влади зустрілися з гендиректором «Луганськ_води» Сергієм Махуренком.

За словами першого заступника Алчевського міського голови Володимира Косюги, домовитися вдалося лише про підвищення тиску води на місто. І то за умови, що алчевці платитимуть більше. Таким чином залишаються ще дві проблеми: подача води за графіком та її якість. З першою проблемою людям може допомогти лише держава, якщо погасить тарифну різницю. Ну, а якість так би мовити «питної води» залишається на совісті самих водників.
 

image_print

You may also like...